EST: 3 võimalust Suckõrs pillirookõrte tellimiseks pulma


Suviste pulmade planeerimine käib juba täies hoos. Kui mõlgutad mõtteid, mida oma külalistele meeneks kinkida või kuidas lahendada nimekaardid, siis ehk on siin midagi sulle.  

Nimelt on meil mõned toredad ideed, kuidas saaksid enda pulmapidu pillirookõrtega veidi keskkonnasõbralikumaks ja personaalsemaks muuta. 

Loodusmustrites korduvkasutatavad pillirookõrred on väga vastupidavad, kuid seejuures täiesti naturaalsed. Neid võib pesta jooksva vee all või pista nõudepesumasinasse. Kui kõrte eest ilusti hoolt kanda ulatub nende kasutusiga mitmete aastateni.  

Et kingitus oleks rohkem pulmapaari nägu, pakume erinevaid variante, mida kõrtele graveerida. 

 1. ABIELUPAARI NIMED JA PULMAKUUPÄEV
  Tore mälestus, mis jääb teie tähtsat päeva meenutama.
  Nende kõrte juurde sobivad imehästi ka nimekaardid.
  Hind: 1,25/tk
  Telli siit
 2. NUMMERDATUD KÕRRED
  Lisaks pulmapaari nimedele saab graveerida igale kõrrele erineva numbri. Nii on igal külalisel oma numbriga kõrs ja klaasid ei lähe õhtu jooksul segamini või kaduma.
  Hind: 1,5€/tk
  Tellimiseks kirjuta meile info@suckors.com


 3. NIMELISED KÕRRED
  Võimalus on tellida ka igale külalisele omanimeline joogikõrs. Kui on soovi, võib teisele küljele lisada ka pruutpaari nimed. Nii ei ole eraldi nimekaarte toota vajagi. 
  Hind: 2€/tk
  Tellimiseks kirjuta meile info@suckors.com


Muidugi on alati võimalik meilt soetada ka ühekordseid pillirookõrsi, mis ei lagune jookides nagu paberkõrred ning mille võib peale kasutamist julgelt ära visata koos toidujäätmetega.
Telli siit
Leave a comment


Please note, comments must be approved before they are published